שירות הדברה

היי,
קוראים לי איציק עמר.
אני מספק מגוון שירותי הדברה יעילים ומהירים תוך כדי מתן שירות מקצועי.
אני משתמש בשיטות החדשניות והבטוחות ביותר כדי להבטיח פתרון מהיר לבעיות המזיקים ושמירה מירבית על חיות מחמד או צמחייה.

חלק מהשירותים שאני מציע:

הדברת פרעושים

הפרעושים הם חרקים טפילים החיים על גופם של בעלי חיים אחרים וניזונים מדם.
הפרעושים נוטים להוות מטרד לנשאים שלהם ולעקוץ אותם עקיצות מכאיבות ומגרדות.
זאת טעות נפוצה לחשוב שפרעושים מגיעים רק לבתים עם חיות מחמד, שכן גם בבתים ללא חיות עם תחזוקה לוקה בחסר יכולים להופיע פרעושים.
לעיתים שאיבה וניקוי יסודיים של הבית יכולים להיפטר מכל הפרעושים. אך אם מקרה הפרעושים שלכם עיקש מהרגיל, קראו לנו ונטפל בהם עד האחרון שבחבורה.

 

פשפש מיטה
פשפש מיטה

 

הדברת פשפשי המיטה

המזיק הזעיר והטורדני הוא מטרד מציק, מגרד וטפילי במיוחד.
לרוב הוא יגיע לבית מחופשה בבית מלון או בצימר, מטיול או אפילו מטיסה למדינה אחרת.
יש לו יכולת להתגנב ולנדוד איתנו הביתה. החרק הקטן פעיל בעיקר בלילה, כשאנחנו ישנים, והוא ניזון מהדם שלנו. הפשפש נפוץ לאורך כל השנה עקיצות הפשפש מגרדות מאוד, ומופיעות במקבצים, בעיקר על הרגליים והידיים.
אם אתם חושדים שנעקצתם מפשפשים, אפשר לבדוק בין המצעים ובקפלי המזרן שם נראה נקודות שחורות קטנות שהן ההפרשות של פשפש המיטה.
בנוסף נראה על צבעים בהירים נקודות דם קטנות- הדם שלנו.
פשפשי מיטה הם טפיל טורדני וקשה להדברה. רק למדבירים מעטים יש רישיון להדברתם, לכן אם אתם חושדים שאתם סובלים ממקרה של פשפשי מיטה התקשרו אלינו ונסייע לכם עם ההתמדדות איתם.

הדברת כנימה קמחית  

הכנימה הקמחית היא יצור בעל גוף רך וחסר כנפיים, הן ידועות בנזק הרב שהן גורמות לצמחייה, בכמויות קטנות הנזק שגורמות הכנימות הוא מינימלי אך במספרים גדולים הן יכולות להוות איום רציני על צמחיית הבית.
אם אתם מזהים את הכנימה הקמחית על צמח בביתכם רצוי להדבירה כמה שיותר מהר כדי שלא תתפשט לשאר הצמחיה. הכנימה היא חרק עקשן ולכן יש לטפל בה כמה שיותר מהר. אנחנו מציעים שיטות שלל מתקדמות להדברת הכנימה הקמחית

הדברת נמלת אש
נמלת אש

 

הדברת נמלת אש

נמלת האש הקטנה נצפתה לראשונה בישראל ב2005 ומאז היא ממשיכה להתפשט בכל רחבי הארץ ולפגוע בכל הציבור הישראלי.
נמלי האש נושכות את קורבתנותיהן על מנת להשיג אחיזה ולאחר מכן לעקוץ אותן עם ארס הנקרא סלונפין.
זאת עקיצה כואבת והתחושה מרגישה כמו שרפה של אש (מכאן השם).
נמלים אלה ידועות בהיותן זן אגרסיבי מאוד וביכולתן לשרוד בתנאים קיצוניים.
נמלות האש הן קשות במיוחד להדברה, מכיוון שלעומת נמלים אחרות, במקרה של נמלי האש בכל קן יש יותר ממלכה אחת. אז מציאת וקטילת המלכה הוא תהליך קשה פי עשרות מונים. לכן חשוב מאוד לפנות למדביר שיוכל לטפל בהן בצורה מקצועית.

הרחקת יונים

בשנים האחרונות התחילו היונים בישראל להתרבות בקצב מפחיד, כך הפכה היונה למטרד של לכלוך, רעש, מחלות וכיני יונים. יונים נחשבות לחיה שמורה לכן כדי להרחיק אותן צריך להשתמש באמצעים שאינם יפגעו בהן ולהתייעץ קודם עם עובד בחברה להגנת הטבע. הרחקת יונים מתבצעת בשיטות הומניות אשר אינן פוגעות בבעלי הכנף. השיטות השונות מתבססות על הצבת מכשול בפני היונה, כזה הגורם לה לחפש מקום אחר. אנחנו מציעים מגוון אפשרויות הומונטריות לטיפול והרחקת יונים ללא סיכון בפגיעה בהן.

לשיחת ייעוץ או הזמנת הדברה התקשרו עכשיו:

או מלאו את הטופס: