כיצד להביא לסיום המטרד: הטיפול היעיל למגוון מזיקים

היי, שלום לכולם. שמי יצחק המדביר ואני מספק מגוון שירותי הדברה יעילים ומהירים תוך כדי מתן שירות מקצועי. אני משתמש בשיטות החדשניות והבטוחות ביותר כדי להבטיח פתרון מהיר לבעיות המזיקים ושמירה מירבית על חיות מחמד או צמחייה.

חלק מהשירותים שאני מציע:

הדברת פרעושים

פרעושים הם חרקים טפילים שחיים על גופם של בעלי חיים בישראל ובעולם כולו. הפרעושים ניזונים מדם הפונדקאי אותו הם עוקצים. בישראל קיימים מספר סוגי פרעושים. פרעוש החתול ופרעוש הכלב הם הנפוצים יותר בארץ ישראל.

כמו כל חיה בטבע, הפרעושים נדבקים (נתפסים בעזרת רגליהם) ליצורים חלשים ומוצצים את דמם. ללא טיפול מתאים, הם יכולים לגרום למוות. 

הפרעושים מתרבים לרוב על גבי הפונדקאי אותו הם עוקצים (חתול או כלב לרוב) והם בעלי גלגול מלא, כלומר מחזור החיים שלהם כולל 4 שלבים: 

  1. ביצה 
  2. זחל של פרעוש שבוקע מהביצה שהנקבה הטילה
  3.  גולם שהזחל של הפרעוש מתגלם 
  4. פרעוש בוגר שמסוגל לנתר ולקפוץ לגובה של עד 90 סנטימטר

הפרעושים נוטים להוות מטרד לנשאים שלהם ולעקוץ אותם עקיצות מכאיבות ומגרדות. אצל בני האדם עקיצות הפרעושים לרוב יורגשו באזור הרגליים. אם לא נתפוס את אותו הפרעוש שעוקץ אותנו בזמן, הוא יטייל על גופנו ועלול לעקוץ מספר פעמים את הנעקץ.

זאת טעות נפוצה לחשוב שפרעושים מגיעים רק לבתים עם חיות מחמד (למרות שלרוב זה מה שקורה – העברתם של פרעושים ממקום למקום לרוב מתבצעת על ידי האדם או על ידי חיות), שכן גם בבתים ללא חיות עם תחזוקה לוקה בחסר יכולים להופיע פרעושים שהגיעו בטעות בתוך משלוח כזה או אחר.

לעיתים שאיבה וניקוי יסודיים של הבית בצירוף חומרי הדברה ביתיים יכולים להיפטר מכל הפרעושים. אך אם הפרעושים שלכם עיקשים מהרגיל, קראו לנו ונטפל בהם עד האחרון שבחבורה.

הדברת פשפשי המיטה

המזיק הזעיר והטורדני הזה הוא מטרד מציק, מגרד וטפילי במיוחד. לרוב הוא יגיע לבית מחופשה בבית מלון או בצימר, מטיול או אפילו מטיסה למדינה אחרת. יש לו יכולת להתגנב ולנדוד איתנו הביתה. החרק הקטן פעיל בעיקר בלילה, כשאנחנו ישנים, והוא ניזון מהדם שלנו. הפשפש נפוץ לאורך כל השנה. עקיצות הפשפש מגרדות מאוד, ומופיעות במקבצים, בעיקר על הרגליים והידיים.

אם אתם חושדים שנעקצתם מפשפשים, אפשר לבדוק בין המצעים ובקפלי המזרן שם נראה נקודות שחורות קטנות שהן ההפרשות של פשפש המיטה. בנוסף נראה על צבעים בהירים נקודות דם קטנות (הדם שלנו).

פשפשי מיטה הם טפיל טורדני וקשה להדברה. רק למדבירים מעטים יש רישיון להדברתם, לכן אם אתם חושדים שאתם סובלים ממקרה של פשפשי מיטה התקשרו אלינו ונסייע לכם עם ההתמודדות איתם.

הדברת כנימה קמחית

הכנימה הקמחית היא יצור בעל גוף רך וחסר כנפיים, היא ידועה בנזק הרב שהיא גורמות לצמחיה. בכמויות קטנות הנזק שגורמות הכנימות הוא מינימלי, אך במספרים גדולים הן יכולות להוות איום רציני על צמחיית הבית.

אם אתם מזהים את הכנימה הקמחית על צמח בביתכם רצוי להדבירה כמה שיותר מהר כדי שלא תתפשט לשאר הצמחיה. הכנימה היא חרק עקשן ולכן יש לטפל בה כמה שיותר מהר. אנחנו מציעים שיטות שלל מתקדמות להדברת הכנימה הקמחית.

הדברת נמלת אש

נמלת האש הקטנה נצפתה לראשונה בישראל ב- 2005 ומאז היא ממשיכה להתפשט בכל רחבי הארץ ולפגוע בכל הציבור הישראלי. נמלי האש נושכות את קורבתנותיהן על מנת להשיג אחיזה ולאחר מכן לעקוץ אותן עם ארס הנקרא סלונפין. זאת עקיצה כואבת והתחושה מרגישה כמו שריפה של אש (מכאן השם). נמלים אלה ידועות בהיותן זן אגרסיבי מאוד וביכולתן לשרוד בתנאים קיצוניים.

נמלות האש קשות במיוחד להדברה מכיוון שלעומת נמלים אחרות, במקרה של נמלי האש בכל קן יש יותר ממלכה אחת. אז מציאת וקטילת המלכה הוא תהליך קשה פי עשרות מונים. לכן, לצורך הדברת נמלי אש חשוב מאוד לפנות למדביר שיוכל לטפל בהן בצורה מקצועית. ריסוס נמלי אש הוא חלק מהתהליך המורכב הנדרש לביצוע הדברה בצורה יעילה ובטוחה.

הרחקת יונים

בשנים האחרונות התחילו היונים בישראל להתרבות בקצב מפחיד, כך הפכה היונה למטרד של לכלוך, רעש, מחלות וכיני יונים. יונים נחשבות לחיה שמורה, ולכן כדי להרחיק אותן צריך להשתמש באמצעים שאינם יפגעו בהן ולהתייעץ קודם עם עובד בחברה להגנת הטבע. הרחקת יונים מתבצעת בשיטות הומניטריות אשר אינן פוגעות בבעלי הכנף. השיטות השונות מתבססות על הצבת מכשול בפני היונה, כזה שגורם לה לחפש מקום אחר. אנחנו מציעים מגוון אפשרויות הומניטריות לטיפול והרחקת יונים ללא סיכון בפגיעה בהן.

 

לשיחת ייעוץ או הזמנת הדברה התקשרו עכשיו:

או מלאו את הטופס: