ריסוס קרציות

ריסוס קרציות זוהי פעולה חשובה מאוד במקרים אשר בהם אנחנו סובלים מהקרצייה אשר הגיעה והטילה מאות ואלפי ביצים באזור הפרטי שלנו. הקרצייה עלולה להיות מסוכנת ממש ומסיבה זו חשוב כל כך לטפל במפגע ולנסות לחסל אותה עד כמה שהדבר מתאפשר. חברות ההדברה מציעים ריסוס קרציות לבית ולגינה ולאחריה אנחנו יכולים להיפרד מהמכה לשלום.

ריסוס קרציות זהו הכרח של ממש במקומות אשר שם התנחלו הקרציות. למעשה לא צריך להקה שלמה של קרציות כדי שהמכה תתקבע לה אצלנו בבית. די בקרצייה בודדת אשר תגיע עם הכלב או החתול לאחר טיול בחוץ בכדי להביא את המכה אלינו הביתה. קרצייה אחת מסוגלת להקים להקה שלמה של מאות ואלפי פריטים.

קרצייה – (לא!!!) נעים להכיר
אז מיהי הקרצייה ואיך היא מגיעה אלינו? הקרצייה היא טפיל חיצוני אשר ניזונה מדם פונדקאי. הקרצייה הינה מסוכנת לאדם ולחי בגלל העובדה שהיא מסוגלת להעביר מחלות בין הפונדקאים השונים כאשר בכללם נמצא גם האדם. המחלות לא תמיד מסוכנות אך יש כאלה אשר בהחלט נכללות בקטגוריה הזו כמו קדחת הבהרות או קדחת הקרציות ושאר מרעין בישין שהקרצייה מביאה אתה.

איך הם מגיעים אלינו?
למעשה מרביתן של הקרציות מגיעות אלינו על ידי בעלי החיים הביתיים כמו החתולים או הכלבים. מסיבה זו חשוב כל כך לבדוק היטב את הכלב או החתול לאחר שטיילו בחוץ, ובעיקר אם הם שהו באזור אשר בו ישנה צמחיה. מלבד זאת חשוב להשקיע בטיפולים מונעים לכלבים. היות וכאשר נתפסת על הכלב ולו קרצייה אחת בלבד היא תמצוץ את דמו ולאחר שהיא תסיים את ארוחתה היא עשויה לרדת ממנו ואז להטיל אלפי ביצים. הביצים הללו יבקעו ואז הם עלולים לגרום למטרד קשה וכאמור – גם מטרד מסוכן.

מתי פועלות הקרציות?
הקרציות הינן פעילות במיוחד בחודשי הקיץ החמים של השנה. על כן – לקראת הקיץ מומלץ מאוד להיערך מראש בטרם תגיע אלינו המכה ולבצע את ההדברה המתאימה נגד הקרציות. ריסוס נגד קרציות לגינה עשוי למנוע את הגעתן של הקרציות גם אלינו הביתה.

מרססים ומדבירים ונהנים משקט…
גם חובבים מושבעים של בעלי החיים השונים לא ממש רוצים לפגוש אותם בבית הפרטי או בחצר. הם מחוללים שמות, אוכלים מהיבול ובכלל גורמים להרבה נזק ועוגמת נפש.

על כן, כדי להינצל מכל אלו – מומלץ מאוד לפנות אל חברות הדברה מקצועיות אשר מבטיחות עבודה מקצועית עם אחריות מלאה על התוצאות. ריסוס קרציות, ריסוס נגד קרציות לגינה, ריסוס פרעושים בבית, ריסוס פשפשים כמו גם ריסוס או הדברה נגד כל בעל חיים או חרק – אשר ייעשו באמצעות חומרים בטוחים לשימוש וכמובן על ידי צוות מקצועי ומיומן – יבטיחו לנו קיץ נקי ממזיקים.
ריסוס פרעושים בבית, ריסוס פשפשים או קרציות – רק על ידי צוות מקצועי מנוסה ומבטיח! הצוות של יצחק עמר!

המזיקים בארצנו: