ריסוס פשפש המיטה

פשפש המיטה הינו חרק מוכר מאוד בקרב המדבירים. 

בכל שבוע הם מקבלים קריאה לבוא ולהדביר את הפשפש הפולש לו בחוסר טקט משווע אל המיטה שלנו.
פשפש המיטה מוצץ את דמינו וממהר להסתלק… ריסוס פשפש המיטה על ידי אנשי מקצוע זוהי הפעולה אשר אכן תצליח למגר את התופעה במקרים הללו ואנחנו נוכל לשוב ולישון בשקט בידיעה כי אף אחד אינו אורב לנו ולדמינו…

פשפש המיטה הוא אימתם של כל מי ש'זכה' בתענוג המפוקפק של עקיצות ומציצת דם, של הפשפש המגיע לבקר באישון ליל.
ריסוס פשפש המיטה זהו בדרך כלל הפתרון לבעיה אך קודם לכן עלינו לבדוק האם אכן מדובר בפשפשים וללמוד להכיר אותם ואת ההתנהלות של עם הפשפשים.
כי לעיתים אורך לנו הרבה זמן לקלוט כי אכן זהו המקור לגרד והפשפש הוא זה שנוהג בנו כמו קרצייה ומוצץ את דמינו בלילות. אז ראשית נכיר את הפשפש…

פשפש המיטה – קווים לדמותו…

פשפש המיטה הינו חרק קטן מאוד. צבעו חום בדרך כלל, גודלו נע בין מילימטר בודד אחד עד לחמישה או שישה מילימטרים כאשר מדובר בפשפש בוגר. הפשפש הינו חרק מתוחכם שמצליח להערים עלינו היטב. הוא מסתתר לו בכל מקום שרק אפשר להעלות על הדעת וגם במקומות אשר לא נחלום כי הוא שם. בתוך ארונות הבגדים, בין קפלי השמיכה או הסדין, בתוך שקעי החשמל, מתחת לכרית ובקיצור – בכל מקום אשר משם יהיה לו קל לזנק וליהנות מארוחה טעימה של הדם האנושי האהוב עליו. ריסוס פשפש המיטה זוהי בדרך כלל הפעולה המומלצת בכדי למגר את התופעה וליהנות משינה רגועה.

הדברה כימית או הדברה אורגנית?

כאשר אנחנו באים לברר על הדברה עולה בדרך כלל השאלה – מה אנחנו מעדיפים, האם את ההדברה הטבעית או שמא את זו הכימית שתמגר את התופעה באמצעות – זבנג וגמרנו… אז כאן הדבר תלוי בנו, כמה סבלנות יש לנו להמתין עד אשר יהיו התוצאות.

הדברה נגד פרעושים וקרציות הנעשית באמצעים כימיים 

יצליחו תוך זמן קצר לחסל את המכה מבלי להותיר ממנה זכר. אך כאן אנחנו משלמים את המחיר של ריסוס לבית נגד פרעושים או ריסוס נגד טרמיטים וכדומה – הנעשה באמצעות חומרים חריפים ומסוכנים. אלו מחייבים אותנו לצאת מהבית למשך מספר שעות הן של ההדברה והן לאחר מכן כאשר הבית יצטרך מעט להתאוורר מאדי החומרים החריפים.

אם נבחר בהדברה ביולוגית שזוהי למעשה הדברה ירוקה המתבצעת באמצעות חומרים טבעיים

נוכל גם כן ליהנות מתוצאות טובות אך בשונה מביצוע של ריסוס פשפש המיטה או הדברה נגד פרעושים וקרציות כמו גם ריסוס לבית נגד פרעושים או ריסוס נגד טרמיטים וכדומה – הנעשים באמצעים כימיים – הרי שכאן יהיה עלינו להתאזר בסבלנות עד אשר נוכל ליהנות מהתוצאות של אותה ההדברה.

מה ההנחיות עד שנגיע לטפל בפשפש?

1 היזהרו לא לפזר את הפשפשים, אל תעבירו את המזרונים והרהיטים הנגועים לחדר אחר ואל תנסו לזרוק אותם.
פיזור הפשפשים בבית עלול לסבך ולהקשות על ההדברה.
2 חשוב שלא תרססו עם חומר לא מתאים.
אל תהססו והתקשרו מיד אל מדביר מנוסה ב
הדברת פשפש מיטה.
יש לבצע ריסוס פשפש המיטה באופן מקצועי ומבוקר.
כל ניסיון לא מקצועי לטיפול בבעיה עלול להפוך את המצב ליותר מסובך וקשה יותר להדברה.


יצחק עמר – שירותי הדברה וגיזום עצים – התקשרו עכשיו

הדברת פשפש המיטה

להדברת פשפש המיטה לחצו על המספר

או מלאו את הטופס הבא:

המזיקים בארצנו: