פרעושים הדברה

חרקים מוצצי דם מהווים בעיה המטרידה רבים מאיתנו בעיר ובכפר מהצפון ועד לדרום. בין מיני החרקים מוצצי הדם הנפוצים ביותר ניתן למצוא את הפרעושים ובהם גם כאלה שפיתחו עמידות רבה לחומרי הדברה. כדי לפתור את הבעיה כדאי למהר ולהזמין פרעושים הדברה. אם תרצו לברר לגבי הדברה ירוקה, אם נחוצה לכם הצעה פשפש המיטה הדברה מחיר יש לכם למי לפנות. עמר יצחק שירותי הדברה וגיזום – המדביר שלכם לשירות מהיר ויעיל, באחריות.

הדברה זהירה ומקצועית
הפרעוש הוא בעל חיים טורדני להפליא. פרעושים גורמים לגירודים ולאלרגיה לבני האדם ולחיות הבית. הם מציקים גם לכלבים ולחתולים ושוכנים גם בין נוצותיהם של העופות. מכיוון שהפונדקאים העיקריים שלהם הם חיות המחמד, פרעושים הדברה חייבת להיעשות בזהירות ובמקצועיות. עמר יצחק שירותי הדברה וגיזום משתמשים אך ורק בחומרים תקניים ומקפידים על שימוש בכמות נאותה ולא יותר מכפי שנחוץ. 

כדאי לדעת שגם אם הבית שלכם נראה נקי, הפרעושים לא בהכרח מתרשמים. אפילו אם מנקים את הרצפה באקונומיקה, פרעושים הדברה עשויה להידרש. בכל סביבה, בבית או בגינה, עמר יצחק שירותי הדברה ידאגו לסלק את המפגע המזיק. בנוסף, ניתן להזמין גם טיפול במזיקים ושירות נלווה לעצים. פשפשי מיטה הדברה מחד וכן עקירת עצים בשטח פרטי מאידך. מתקבלות הזמנות גם לגיזום וטיפול בחדקונית הדקל.

הדברה בשיטה הטבעית
פרעושים הדברה לא חייבת להיעשות תוך שימוש בחומרים חזקים מאוד, חלקם נדיפים ועלולים לפגוע באדם. כלקוחות נבונים, אל תתעסקו אך ורק בשאלות כמו פשפש המיטה הדברה מחיר. כלקוחות נבונים וכאנשים חושבים, כדאי שתמיד תשאלו את המדביר שאתם מזמינים האם ניתן לבצע את סילוק המזיק באמצעים ירוקים. אז כן, לא כל פרעושים הדברה תיעשה באמצעות חומרים ירוקים אבל לאחר אבחון היקף הבעיה ניתן לשקול שימוש בחומרים טבעיים. בפרט זה נכון כאשר מזמינים פשפשי מיטה הדברה או כאשר מדובר בסביבת המחיה של ילדים (למשל בחדרי ילדים או בבית ובו מתגוררים תינוקות רכים).

חיפשתם מדביר אמין ומקצועי? עמר יצחק שירותי הדברה וגיזום לשירותכם, מדביר מוסמך ברישיון. הדברה בבית ובגינה, הדברה ירוקה וגם עקירת עצים בשטח פרטי וגיזום.

המזיקים בארצנו: