מדביר מזיקים מקצועי:

עולם ללא חרקים, זו השאיפה של כולנו. ולא רק הגינה או החצר צריכים להיות מטופלים. לא רק התעבורה צריכה להיות יותר מטופלת. גם ההדברה המודרנית יכולה וצריכה להיות הכי ירוקה שרק אפשר. אם נחוץ לכם מדביר מזיקים מקצועי, איש מקצוע מנוסה ואחראי, עמר יצחק שירותי הדברה וגיזום עומד לרשותכם. מבצע גם עבודות כריתה וגיזום עצים באחריות.

הדברה ירוקה יותר – יותר בריא ובטוח  
היתרון החשוב ביותר שתקבלו כאשר תזמינו מדביר ירוק יותר הוא כזה – כך תשמרו בצורה הכי טובה על בריאות המשפחה ועל סביבה נקייה. לפעמים, אין ברירה וההדברה חייבת להתבצע על ידי חומרים קוטלים בעלי עוצמה. אבל כאשר ניתן לבצע הדברת פשפשים ופרעושים בשיטה ירוקה יותר מהשיטות האחרות, זה עדיף הרבה יותר. מדביר ירוק יותר הוא מדביר שיודע היטב כיצד להשיג תוצאות גם כאשר מוותרים על חומרי ריסוס והדברה קטלניים במיוחד ומונעים את המזיקים בשילוב של . מדביר פשפשי מיטה שמשתמש בחומרי הדברה ירוקים מסלק את המזיקים וגם שומר על הסביבה שלכם ועל ביתכם.

הדברה ירוקה יותר זה מינימום טרחה עבורכם
עוד יתרון חשוב שמביא לכם מדביר ירוק הוא כזה: בהדברה שכזאת לא צריך לפנות את הבית או את מקום העבודה. לא חייבים למצוא פתרון מגורים חלופי כגון מלון או צימר, בזמן שהרעלים מתפוגגים. כאשר הדבר נחוץ, ואפילו בקנה מידה גדול, ניתן לבצע הדברה ירוקה גם באתרים חקלאיים ותעשייתיים. ניתן לשלב את השירות ביחד עם כריתה וגיזום עצים.

מדביר ירוק יותר מביא לכך שלא צריכים לחשוף את בני הבית לחומרים מזיקים שהולכים ונעשים מיותרים. הדברת פשפשים ופרעושים ג'וקים ונמלים באמצעים ירוקים שומרת על האוויר נקי, על קרקע נקיה, על מאגרי מים נקיים. כאשר ההדברה נקייה כל כך, אפילו המדביר מבצע את עבודתו בצורה שכמעט לא תיאמן – מינימום ציוד הגנה ולפעמים אפילו ללא מסיכה לפנים!

עמר יצחק שירותי הדברה וגיזום יבצע עבורכם הדברה מכל סוג ובכל מקום. מדביר פשפשי מיטה ומדביר חרקים מעופפים. מסדר לכם בית נקי ממכרסמים ומתמודד גם עם פלישה של המוני נמלים או טרמיטים. העבודה באישור וברישיון כל הגורמים המוסמכים, לרבות המשרד להגנת הסביבה. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת.
 
נדגיש ונאמר שחומרי ההדברה המבוצעים  על  ידי המדביר בשיטת הריסוס הם חומרי הדברה כימיים רעילים אך ליצחק המדביר פתרונות להדברה ירוקה יותר על ידי שילוב של פחות חומרי הדברה רעילים ויותר אמצעים מכאניים ללכידת מזיקים ניטור נכון המתבצע בשטח של המזיקים ולפיכך תבוצענה הדברה ירוקה יותר

המזיקים בארצנו: