כיסוח והדברת תעלות ניקוז נחלים, מאגרי מים ושטחים פתוחים

בתעלה זו בוצע כיסוח עשבייה והדברת עשבייה על ידי יצחק המדביר ולכן לא קיימת כל סכנה שהמים לא יזרמו בתעלה ויהיו סתימות והצפות בעקבות חסימת המים

עבודות כיסוח עשביה והדברה של עשבייה שיחים ועצים בגדלים בתעלות הניקוז וחוסמים את זרימת המים בתוך התעלה ומונעים הצפות.

כל תעלה צריכה להיות בעלת כושר זרימה של מים במידה ותיסתם תעלה בעונת הגשמים הדבר עלול להוביל להצפות ונזקים רציניים שיבואו בעקבות זה לכן באופן קבוע עלינו לשמור על הניקוזים והתעלות נקיים ופנויים לא פעם נתקלנו לא רק בעשבייה אלא גם בפסולת אותה זרקו אנשים לתוך התעלה והפסולת הזאת גרמה להצפות ונזקים כבדים מכאן שרצוי שאחת לתקופה מישהו יבוא יבדוק ויטפל בתעלות הניקוז וידאג שלא יהיה מה שיחסום את זרימת המים בתעלה.

כיסוח תעלה היא לא פעולה פשוטה ודורשת מיומנות וידע וניסיון אנו ממליצים לכל מי שלא עבד בזה לא לנסות את זה כי הוא עלול להיפצע ולהסתכן אם אין לא את הציוד המתאים והידע הנדרש לביצוע עבודות מסוג זה. 

עבודות אלו נדרשות לתחזוקה של עבודות כיסוח עשבייה ושיחים בצדדי דרכים, תעלות ניקוז, דפנות מאגרים, נחלים ליצחק שרותי הדברה וגיזום עצים פתרונות בכיסוח עשבייה בשטחי בור בעזרת מכשירים מכאנים חרמשים וטרקטורים כל תעלה שאמורה להוביל נוזלים כלשהם והיא לא תעלה מכוסחת ומטופלת בכיסוח עשבים מקצועי התעלה עלולה להיסתם בעקבות חפצים או ענפים שיכולים לסתום את התעלה , תעלה סתומה איננה תקינה ועלולה לגרום להצפה לכן אנו מבצעים כיסוח תעלות ניקוז על מנת לשמור על תעלת הניקוז ללא עשבייה הכיסוח בעצם מהווה פתיחה של ציר המים הזורמים בתעלה ושחרור הסתימה ומניעת סתימה עתידית בתעלה כיסוח של עשבייה הכרחי בחודש ניסן שבו העשבים גבוהים והקיץ מתקרב  והרי הציטוט מהשיר 12 ירחים: בניסן הונפו בכח כל החרמשים" . מקומות שאינם מכוסחים עלולים לגרום לשריפות בעיקר במזג האוויר השרבי בו הדלקות של שריפות עלולות לפרוץ  בקלות במקומות בהם ישנם עשבים יבשים.

על מנת למנוע שריפות יש לכסח את העשבייה הקיימת ולהדביר אותה. יצירת קווי חייץ לאש הצילו לא מעט פעמים את בני האדם ורכושו משריפה שהתשוללה בקרבתו.
כמו כן מניעת עשבייה בתוך תעלה וניקוי התעלה מפסולת תגרום לזרימה טובה יותר של המים.
לנו הפתרון בשבילכם לטיפול כיסוח והדברה בשטחי בור תעלות ניקוז ועוד…

עבודות כיסוח קני סוף הגדלים בתוך תעלות הניקוז וחוסמים את זרימת המים בתוך התעלה ועלולים לגרום להצפה של אזורים שלמים לכן יש לבצע כיסוח לקני הסוף הנמצאים בתעלה.

המזיקים בארצנו: