חיטוי נגד קורונה, שפעת ושאר נגיפים

אנו מבצעים חיטוי יסודי נגד נגיף הקורונה. החיטוי מתבצע בעזרת ציוד מתקדם וחדשני בחומרים מתקדמים בעלי אישור לשימוש וחיטוי משטחים נגד נגיפים.

היכן השתמשו בחיטוי בעבר?

מי מאיתנו לא זוכר את שפעת העופות אשר התגלתה לראשונה ב17 למרץ 2006. השפעת התפרצה מהר מאוד אך בעזרת חיטוי מקצועי הצליחו לעצור ואף למגר את שפעת העופות בישראל.

גם בשפעת העופות היו 2 זנים של השפעת כמו הקורונה זן אחד היה יותר אלים מהזן השני.

היכן ניתן לבצע חיטוי נגד קורונה?

חיטוי נגד קורונה ניתן ואף מומלץ לבצע בכל מקום שבו שהו אנשים הנושאים עימם את הנגיף כמו חדרי בידוד, קניונים, רכבות, אוטובוסים, בתי מלון,סופרמרקטים ועוד.
החיטוי שאנו מבצעים נגד נגיף הקורונה יתרום למיגור התופעה אצלכם והשמדת חיידקים נוספים שעלולים להגיע בדרכים כאלה או אחרות.
חיטוי מומלץ לבצע לא רק נגד קורונה אלא בכל מקום בו יש חשד להצטברות של חיידקים כמו חיידקי קולי או קולי צואתי. חשוב לחטא מקומות בהם יש חשד להמצאות חיידקים כאלה על מנת שלא יגרמו לנו לכאבי בטן מחלות ואי נוחות.
מיגור מקצועי נגד חיידקים גורם לנו להיות פחות חולים.

מתי מומלץ לבצע חיטוי נגד נגיפים כמו covid19?

בכל מקום בו שהה חולה בנגיף covid 19 או בנגיף אחר שפעת ושאר המחלות שאנו עלולים להדבק בהם מומלץ לבצע חיטוי של נגיפים בשטח. בדגש על שטחים ציבוריים בהם יש תנועה מרובה של אנשים כמו בתי כנסת קניונים חנויות ועוד מקומות בהם שהה חולה מאומת בנגיף שם עלינו לבצע חיטוי.

במה החיטוי יכול לעזור ומה הוא יכול למנוע?

חיטוי נגד שפעת או covid 19 (נגיף הקורונה) או שאר הנגיפים משמיד את הנגיפים המסתובבים בשטח בו שהה החולה המאומת בנגיף ופיזר את הנגיפים בסביבתו, החיטוי תורם בעצירת שרשרת ההדבקה בכך שהוא משמיד את הנגיף ולא מעביר אותו לחולה הבא.

מה עלינו לעשות על מנת להפיק זהירות מינימלית בכדי לא להדבק בנגיף קורונה covid19:

עלינו להקפיד לעטות מסיכה על הפה ועל האף להשתדל שלא לבוא במגע עם מקומות בהם נגעו הרבה אנשים כמו ידיות של דלת לחצנים של מעליות.

יש להקפיד על שטיפת ידיים במים וסבון ואם לא אז בחומר חיטוי כמו אלכוהול ג'ל.

יש לשמור על ריחוק חברתי של 2 מטרים לפחות ריחוק זה צריך להישמר תמיד גם בתורים של הסופרמרקט וגם בקופות החולים ובשאר אזורים בהם עלולים להתקיים התקהלויות. 

להזמנת חיטוי נגד נגיף הקורונה לחצו על המספר

או מלאו את הטופס הבא: