חדקונית הדקל האדומה

איך מתפטרים מחדקונית הדקל האדומה?
חדקונית הדקל האדומה משתייכת למשפחת החיפושיות והיא נחשבת לאחד המזיקים האלימים במיוחד של הדקל. הבעיה העיקרית של חדקונית הדקל האדומה היא שקשה מאוד לעלות עליה כאשר התופעה מתחילה. איך מתמודדים עם חדקונית הדקל האדומה כאשר הבעיה כבר התפשטה והיא מזיקה לעצים? על כך במאמר שלפניכם.

חדקונית הדקל האדומה הדברה הינה חשובה מאוד בכדי למנוע את הידרדרותה של התופעה. תופעה הפוגעת אנושות בעצי הדקל.

מנין מגיעה אלינו חדקונית הדקל האדומה?
לפני שנדון בנושא של חדקונית הדקל האדומה הדברה כדאי שנדע מנין בעצם היא מגיעה. מקורה של חדקונית הדקל האדומה היא בדרום מזרח אסיה. משם היא התפשטה אל מרבית האזורים שם גדלים הדקלים. החדקונית עוברת ממקום למקום ומתפשטת בעיקר על ידי הגורם האנושי. האדם אשר מעביר חומרים מצמחים אשר נגועים בחדקונית כמו חוטרים או דקלי נוי.

מה עושה חדקונית הדקל?
הזחלים של חדקונית הדקל נוהגים לכרסם בתוך הגזע וגם בכתר הדקל ובעיקר בדקל קנרי ובכך הם גורמים לנזקים קשים לעץ עד כדי נפילה של כותרות או אפילו של עצים שלמים. הדבר יכול להגיע עד כדי תופעה של חיסול מוחלט של מטעים שלמים, פארקים ושדרות נוי.

חדקונית הדקל האדומה הדברה כוללת את הטיפול המושלם בחדקונית ובזחלים כך שהתופעה ממוגרת כלילי והעצים לא ממשיכים להינזק על ידה.

מי הוא המדביר המקצועי?
כאשר אנחנו באים לבחור במדביר מקצועי – עלינו לשים לב כי השוק מציע הרבה אנשי מקצוע בתחום ולא כל מי שמכריז על עצמו כמדביר אכן יוכל להתמודד עם התופעות אשר בהן נתקלנו. על כן, הדבר החשוב ביותר זוהי ההתאמה של המדביר לבעיה אשר ממנה אנחנו סובלים. טיפול בחדקונית הדקל אינו דומה להדברת עצים רגילה כללית והדברה בגינה אינה דומה כלל להדברה הביתית. גם כאשר מדובר בהדברה לבית קיים הבדל גדול בין הדברה לצורך מיגור מקקים לבין הדברה הכוללת בסך הכול פיזור נכון של חומר הדברה נגד נמלים. כאשר ישנה ההתאמה של החומר לצורך המטרה הרי שעל פי רוב התוצאות תהיינה מושלמות.

המלצות
תמיד כדאי לבקש המלצות לפני שאנחנו בוחרים במדביר זה או אחר. הדברת נמלים המלצות של לקוחות יעניקו לנו את האפשרות ללמוד ולדעת האם אכן בחרנו במדביר הנכון. כך שאם אנחנו זקוקים לשירות של חדקונית הדקל האדומה הדברה – חשוב כי נפנה אל המדביר שיציע לנו את הטיפול דווקא בסוג זה של חיפושית. טיפול בחדקונית הדקל כמו גם שימוש נכון של חומר הדברה נגד נמלים ובכלל כל הנושא של הדברה עם חומרים נכונים – מחייב אותנו לברר היטב על אודות מדביר מקצועי בטרם נפנה אל חברה כזו או אחרת. הדברת נמלים המלצות של לקוחות מרוצים – מהווים אינדיקציה משמעותית אשר בהחלט ניתן לסמוך עליה.

יצחק עמר שירותי הדברה וגיזום עצים – הפתרון המושלם!

המזיקים בארצנו: