הדברת קרציות בבית

אם חשבתם שקרציות יש רק בגינות, יש לנו חדשות בשבילכם. אם יש לכם כלב בבית או אם יש כלב אצל אחד השכנים, החרק העוקץ הזה עלול להגיע גם לביתכם. עמר יצחק שירותי הדברה וגיזום מתמחים בשירותי הדברה וגינון ייחודיים. ניתן להזמין הדברת קרציות בבית ואם יש לכם עצי דקל בגינה, אפשר להזמין גם חדקונית הדקל האדומה הדברה כדי שלא תצטרכו לעקור את העץ היקר.

לא לוקחים סיכונים, את הקרציות מדבירים
הדברת קרציות בבית חשובה לא רק כדי למנוע סבל מיותר מחיות המחמד שלכם. אותה אורחת בלתי קרויה, עלולה לעבור מהכלב גם לבני האדם. הקרצייה ניזונה מדם של בעלי חיים ומבחינתה, גם דם אדם מהווה מקור לתזונה. הקרציות עלולות להעביר מחלות, וגם אם הדבר איננו קורה בכל יום ויום, כבר נרשמו לא מעט מקרים כאלה בארץ. במקרים קיצוניים, עקיצה של קרציות עלולה להביא למחלה קשה ואפילו למוות. אז למה לקחת סיכונים? הדברת קרציות בבית תבטיח שכל המשפחה תישאר בטוחה.

ומכיוון שהקרציות לא מגבילות את עצמן רק לתוך הבית פנימה, אל תזניחו גם את הגינה. הדברת קרציות בגינה תנקה את הסביבה של הבית שלכם, ותשלים את המלאכה. עמר יצחק שירותי הדברה וגיזום מדבירים במקצועיות בתים וגינות ומספקים גם שירות ייחודי – חדקונית הדקל האדומה טיפול יסודי.

יש קדחת שמועברת בגלל קרציות
הקרצייה הופכת לבעיה מיוחדת משום שהיא עלולה להעביר מחלות כאשר היא מוצצת דם וניזונה. הדברת קרציות בבית חשובה כל כך מכיוון שמחלות כמו קדחת ים תיכונית מועברות על ידי קרצייה הנושאת את החיידק המסוכן. הדברת קרציות בבית חשובה מאוד לאיכות חיינו שלנו ולאיכות חייהם של חיות המחמד שלנו (בפרט לכלבים).

עמר יצחק שירותי הדברה וגיזום – ניסיון של שנים בהדברות וגיזום עצים. הזמינו עוד היום הדברת קרציות בגינה. ואם שמעתם על חדקונית הדקל, דעו כי חדקונית הדקל האדומה הדברה תוכל לסלק את החיפושית האיומה. חדקונית הדקל האדומה טיפול, הדברה של קרציות, פרעושים, תיקנום ויתר מזיקים, פנו לעמר יצחק מדביר מקצועי עם המון ניסיון.

המזיקים בארצנו: