הדברת עקרבים ונדלים

העקרבים אורבים לנו בדרך כלל מתחת למקומות מסתור באזורים פתוחים.
העקרבים שקטים מאוד ומסוכנים מאוד הם נמשכים מאוד לאש ובכלל לאזורים חמים. על כן תמיד קיים החשש כי הם יחדרו אלינו הביתה במיוחד באזורים הררים שם המפגשים עם העקרבים ובני האדם שכיחים יותר ולא מעט פעמים התקבלו דיווחים על עקרבים שלפתע הגיעו בשקט בשקט אל מקום המגורים של בני האדם. אז בעוד שחרקים אחרים מעוררים יותר מכל – סלידה הרי שכאשר מדובר בעקרב הוא מעורר חרדה ופחד, היות ופגיעת העקרב הארסי רעה ואף עלולה להיות קטלנית ומסוכנת לאדם ולבעלי החיים שבסביבה. מדביר מקצועי הוא זה שיוכל ליידע אותנו בשיטות הרחקה והדברה מתאימים.

גודל העקרבים הוא 9-22 ס"מ העקרבים משתייכים למשפחת פרוקי הרגליים כמו העכבישים הנדלים התיקנים הם עלולים להיות קטלניים בעת עקיצה של עקרב יש לטפל במהירות בנעקץ ולהביאו לטיפול רפואי במהירות ולהזיז כמה שפחות את איברי הנעקץ. העקרב חיה הפעילה וצדה בעיקר בלילות של עונת הקיץ ועונות המעבר          העקרבים מתחלקים למספר מינים
עקרב עב יד, נבואיים, עקרב עקצן ,עקרב עב יד, עקרב שחור, עקרב צהוב

חלק מהמינים הנ"ל מסוכנים יותר לאדם וחלקם מסוכנים פחות אבל כולם נושאי ארס ולא כל אדם יודע להבדיל בין סוגי העקרבים לכן בכל מקרה של עקיצת עקרב אנו ממליצים להגיע מיד לרופא שיבדוק את הנעקץ.

בעקצן הצהוב נחשב מאוד מסוכן לאדם ובזמני עקיצה יש לפנות את האדם לטיפול רפואי תוך שמירה על כמה שפחות תזוזות של האדם הנעקץ (אפילו מומלץ להשתמש באלונקה בעת הצורך)
 בעונת החורף העקרבים מזכירים את הדובים הם נרדמים לתרדמת החורף שלהם אך עם בוא האביב התייבשות הגשמים יוצאים העקרבים לצוד שוב ובעונת הקיץ נראים לעיתים כפולשים בטעות לבתים ומחסנים כאלה או אחרים. לכן בעונת הקיץ יש לנקות משנה זהירות בהזזת אבנים חפצים וגרוטאות ישנים שבהם העקרבים עלולים להסתתר. מאוד נדיר למצוא עקרב בסביבה עירונית אך גם זה קורה לעיתים

ראיתם עקרב: אל תנסו לשחק עם העקרב שמרו על מרחק בטוח ממנו וקשר עין עם העקרב והתקשרו ליצחק המדביר 0523515382 ובמידה והעקרב זז ועובר ממקום למקום נסו לשמור על קשר עין עם העקרב תוך כדי שאתם מחייגים ומזמינים את יצחק המדביר ללכידה והדברה של העקרב שהגיע אליכם.

המזיקים שלכם המקצועיות ארוכת השנים שלנו.

המזיקים בארצנו: