הדברה נגד קרציות

בעבר רווחה בארץ מחלת הקדחת שהועברה על ידי יתושים. אך מסתבר כי יש גם מינים של קדחת שעלולים לתקוף את האדם לא בשל עקיצת יתוש אלא בשל עקיצה של מזיקים אחרים. מה למשל? למשל קרציות. זו עובדה, הדברה נגד קרציות חשובה מכיוון שהקדחת הים תיכונית שמועברת מעקיצה של קרצייה עלולה לגרום אפילו למוות. עמר יצחק שירותי הדברה וגיזום ידאג לכם לבית נקי ממזיקים, ניתן להזמין גם הדברה פשפשי המיטה, כך שלא תסבלו יותר מעקיצות וגירודים.

אבחון והדברה משביעי רצון
קרציות עשויות לחיות במערות אך גם בבתים, הן נמשכות לגופם החם של בעלי חיים, לרבות כלבים וגם חיות בר כדוגמת שועלים. הדברה נגד קרציות נחוצה במידה ואתם מתגוררים באזור כפרי ובבית צמוד קרקע, אולם היא עשויה להיות נחוצה גם בערים ובבנייני מגורים. הדברה נגד פרעושים וקרציות נחוצה כאשר אתם מגלים סימני עקיצות מטרידים ומשחות נגד עקיצות רחוקות מלהוות פתרון.

הדברה נגד קרציות תנקה את הבית שלכם, את סביבת המגורים או סביבת העבודה מהחרקים מוצצי הדם. הדברה נגד פשפש המיטה תוכל לנקות את כל המיטות והמצעים. אלה הם פשפשים זעירים שמסתתרים ללא קושי בתוך מזרונים ומצעים, ואוהבים לעקוץ לעת ערב או בלילה. גם אם אינכם מגדלים כלב בבית, אתם לא בהכרח מחוסנים מהקרציות והפשפשים ואם אתם לא בטוחים מהו החרק העוקץ שמטריד אתכם, עמר יצחק שירותי הדברה יוכל לאבחן את הבעיה ולמצוא פתרון משביע רצון.

הדברה מהירה והבית נקי
כדי לבצע הדברה נגד קרציות יש להשתמש בחומרי הדברה תקניים, שמותרים לשימוש בקרבת בני אדם. כדאי לציין כי הדברה פשפשי המיטה חשובה גם אם המיטות בביתכם נקיות לחלוטין. הפשפשים עשויים להגיע גם ממקור חיצוני, למשל מיונים או מקינים של ציפורים אחרות ששוכנות בקרבת מקום.

נחוצה לכם הדברה נגד קרציות? יש לכם בבית או בסמוך לו בעיה של תיקנים, צרעות או אולי חולדות? עמר יצחק שירותי הדברה: הדברה נגד פרעושים וקרציות תחזיר אליכם את השקט והשלווה. מבצע גם הדברה נגד פשפש המיטה, הדברת מכרסמים ונמלים.

המזיקים בארצנו: