הדברה בגז

איוד בגז – שיטת הדברה אשר אינה פוגעת בסחורה.

במקרים אשר בהם קיימת נוכחות של מזיקים אך אין לכם את האפשרות לבצע הדברה רגילה בכדי להשמידם, כמו במקרים של מחסני מזון, מבנים סגורים, רהיטים, מכולות ועוד,- איוד בגז יצליח לחסל את אוכלוסיית המזיקים מבלי לגרום לכל נזק לתכולה או לסחורה. החדרת גז במינון מדויק – זה מה שיעשה את העבודה.

האם ניתן לבצע איוד בגז בתוך בית מגורים?

אסור להשתמש בגז בתוך הבית כל רהיט אשר נגוע בחרקי עץ חייב להוציא מחוץ לבית אל שטח המיועד להדברה בגז לתקופת ההדברה כאשר יצחק המדביר יטפל בצורה מקצועית בפעילות האיוד ויחזיר את הרהיט ללא תולעי עץ.

מתי עליי לבצע איוד ולמה?
1 אם אתה מעביר סחורה או מקבל סחורה מארץ אחרת ואינך יודע האם יש מזיקים בסחורה מומלץ לטפל בסחורה פעולת האיוד היא חיטוי מחרקים באמצעות גז אשר משמידה את כל שלבי החרק המצוי בסחורה ( ביצה זחל גולם ובוגר) כך שביצוע איוד יכול להציל סחורה ששווה המון כסף שהיא לא תינזק על ידי חרקים.

2 חברות ומפעלים הנדרשות על פי תקן לבצע חיטוי למשטחים או לסחורה שלהם על מנת שלא להעביר סחורה נגועה במזיקים ממקום למקום אנחנו הכתובת שלכם לביצוע חיטוי בגז.

3 מזיקי עץ רהיטים אשר לפתע מוציאים נסורת מהרהיטים כמובן שצריך לאבחן באופן מקצועי האם מדובר בחרקים הדורשים איוד או אולי טרמיטים בהם הטיפול מתבצע בצורה אחרת ליצחק המדביר יש את הפתרונות המקצועיים בשבילכם.

4 טיפול הסגר בסחורה בה יש חשד שישנם מזיקים ומבוצע באיוד במכולות אשר הסחורה חשודה כנגועה נבצע טיפול איוד בגז.

מי רשאי לבצע הדברה בגז?

אך ורק מדביר אשר הוסמך לכך על ידי המשרד להגנת הסביבה בעל הייתר לביצוע איוד ליצחק המדביר רישיון איוד מהמשרד להגנת הסביבה וכן הכלים והציוד המתאים לביצוע פעולות אלו.

איך בעצם מבצעים עבודות איוד בגז?

איטום המבנה או השטח שבו נמצא המפגע בצורה מבוקרת ויסודית על מנת שלא יהיו דליפות גז

החדרה של הגז מחדירים את הגז לשטח בו מתבצע האיוד תוך בקרה על ידי המדביר הנמצא בשטח הבודק את המינון המדויק הנדרש להדברה זו.

בדיקת דליפות גז ביקורת הנעשית על ידי המדביר בשטח לבדיקת מניעה של דליפות גז לאחר החדרה הגז.

אוורור השטח המאוייד לאחר סיום פעולת האיוד יפתחו פתחי האוורור והמקום יאוורר עד סיום הוצאת כל הגז מהמקום.


האם אדם רגיל יכול לבצע הדברה בגז בעסק או בבית שלו?

לא אסור וזאת עבירה על החוק במידה ואדם יבצע עבודת איוד בבית שלו עלול לסכן את חייו ואת חייהם של אחרים.

המזיקים בארצנו: