גיזום עצי דקל

עצי דקל הם מהנאים והיפים שבין עצי ארצנו. בגינות ובחצרות רבות ניתן למצוא עצים אלה, אשר מצריכים טיפוח וגיזום. באמצעות גיזום עצי דקל ניתן להפוך שדירה ארוכה למטופחת וגם את הדקל היחיד שמצוי בגינה הפרטית ניתן להפוך בצורה כזאת לכליל היופי. עמר יצחק שירותי הדברה וגיזום מספקים שירות חשוב וחיוני – גיזום וכריתה של עצי דקל, באופן מקצועי ולשמירה על נוי ובטיחות.

מדוע גיזום
מדוע חשוב להקפיד על גיזום עצי דקל בזמן? הדבר חשוב מכמה וכמה סיבות. למשל, כאשר גוזמים כראוי את העץ, שמורים על בריאותו. כך ניתן לסלק ענפים חולים או פגומים. גוזמי עצים יודעים להפוך את העץ ליותר יפה וגם יותר בטוח. כאשר העץ עמוס וכבד מדי, הוא עלול להישבר בשל מזג האוויר סוער. גיזום עצי דקל במועד הנכון יבטיח כי העץ ישמר תמיד יציב. כך העץ לא ייפול על הבית הסמוך או על כלי הרכב שעוברים בכביש.

עמר יצחק שירותי הדברה וגיזום מבצעים לא רק גיזום של עצים רכים או נמוכים אלא גם מבצעים על נקלה גיזום עצים גבוהים. הדבר נעשה באמצעות ציוד גיזום ומיומנות טכנית שנרכשה בזכות שנים של ניסיון. כאשר מבצעים גיזום עצי דקל אפשר למנוע בכך התמקמות של מזיקים. גיזום וכריתה לפי הצורך יבריחו מהאזור יונים מצד אחד ועטלפים מצד שני. הגיזום מאפשר לעצב את העץ בצורה יפה יותר ומאפשר גם שיקום נזקים הנראים לעין. 

גיזום וחדקונית הדקל
לפני כעשרים שנה הגיעה לארץ חיפושית פולשת, חדקונית הדקל. מדובר באיום מרכזי על אוכלוסיית הדקלים בישראל. עמר יצחק שירותי הדברה וגיזום מבצעים גם גיזום עצי דקל שנפגעו מהחדקונית. גוזמי עצים יודעים מתי ניתן להציל את העץ ומתי אין מנוס וחייבים לבצע כריתה.

היתרון הגדול של עמר יצחק שירותי הדברה וגיזום טמון בכך שניתן להזמין הדברה שתחסל את החדקונית במידה וטרם גרמה לנזק גדול מדי. במידה והנזק כבד, כך שהעץ עלול לקרוס ללא התראה, הגיזום ימנע זאת ויאפשר בהמשך שתילה של עץ חלופי. גיזום עצים גבוהים ודקלים זה עמר יצחק שירותי הדברה וגיזום.

המזיקים בארצנו: