גוזמי עצים

סומכים רק על אנשי מקצוע מנוסים
החורף הישראלי מאופיין בסערות ורוחות עזות אשר מנענעים בעוצמה בין היתר גם את הצמחייה ואת העצים. הדבר גורם לכך כי ענפי עצים קורסים בעוצמה ולעיתים אף סוחפים איתם את העץ כולו כאשר התוצאות עלולות להיות הרות אסון הן לאנשים עוברי אורח הן לרכוש והן לעץ עצמו אשר נפגע בעקבות הקריסה הטראומטית של הענפים. יש מה לעשות נגד זה? בהחלט! מזמינים גוזמי עצים מקצועיים אשר יכינו את העץ לקראת החורף. 
 
החורף הישראלי דורש היערכות מראש. אנחנו לא מדברים רק על רכישת תנורי חימום, מעילים, צעיפים וכפפות… גם את ה'חוץ' אנחנו חייבים להכין. אם מדובר בבורות הניקוז אותם אנחנו צריכים לבדוק כי הם מוכנים לקלוט את מי הגשמים ואם אלו העצים שהספיקו להתרחב ולהסתעף משך הקיץ הארוך ובכך למעשה להפוך לעץ בעל פוטנציאל סיכון גבוה עבור הסביבה במיוחד כאשר מזג האוויר יהיה סוער או מושלג. 
 
הוויכוח הידוע בין שכנים על עץ שפלש משכן אחד לשכן אחר לגינה מוכר בהרבה בתי קרקע בישראל ולעיתים הסכסוכים האלה על עצים שפלשו נגמרים בבתי המשפט מכאן שגיזום נכון של עצים וניסור ענפים במקומות המקובלים על 2 השכנים יכול ליצור שלום בית ואהבת חינם בינכם לבין השכנים שלכם ועלול למנוע הרבה כעס ושנאה בעתיד.
 
גוזמי עצים – מכינים את העצים לחורף
כדי שהחורף יעבור עלינו בשלום ללא כל נזק או פגיעה חלילה בנפש – עלינו להזמין גוזמי עצים אשר יגזמו את העצים ויכינו אותם לקראת מזג האוויר הסוער.
מה נרוויח מכך שנגזום את העצים?
גוזמי עצים תורמים לעץ מכמה וכמה בחינות מעבר למניעת סיכונים אשר בנושא זה הרחבנו עד כה. שווה לשלם על גיזום עצים מחיר ככל שיידרש בכדי ליהנות מהיתרונות הבאים:
  • עץ חזק ובריא יותר – עץ אשר נהנה מגיזום נכון על בסיס שנתי קבוע נהנה מעוצמה ומחוסן אשר מבטיחים לו בריאות איתנה לאורך זמן.
  • עץ יפה יותר – העץ הופך להיות מטופח ונאה כאשר הוא נראה מסודר ומאורגן ובולט כי ישנה יד אדם אשר דואגת לעץ.
  • עץ בטוח לסביבה – כבר פירטנו לעיל על אודות הסיכונים הכרוכים בעץ גדול ורחב ענפים, במיוחד כאשר נושבות רוחות עזות או יורדים שלגים אשר מצטברים על ענפי העץ. אם נדאג לכך שהעצים ייגזמו והענפים יקוצצו – נוכל להיות רגועים כי העץ יצליח לעמוד איתן משך חודשי החורף והוא לא יוכל להזיק או לפגוע באף אחד. 
חברת הדברה לקראת הקיץ
אז אם הזכרנו את ההכנה של העצים לקראת החורף – ראוי לציין גם מהי ההכנה אותה יש להתכונן לקראת הקיץ. כידוע אחד האויבים המרים שלנו בקיץ – הם היתושים. היתושים מתרבים מהר מאוד והם מצויים בגינה וגם בבית כאשר האדם הוא מקור המחיה של היתוש, ריסוס נגד יתושים בגינה עשוי להוות פתרון מעולה עוד לפני שאלו יחשבו להגיע לאזורנו. כך נזכה לקיץ שקט חף ממזיקים או עקיצות. 
מדבירים לריסוס הגינה והבית שלכם וגם גוזמי עצים זה עניין למקצוענים. גיזום עצים מחיר – נשלם רק לאנשי מקצוע מנוסים היודעים איך וכיצד לבצע את המוטל עליהם על הצד הטוב ביותר. כך גם עם ריסוס נגד יתושים בגינה. הדברת מכרסמים ריסוס תיקנים נמלים הדברת צרעות הדברה וטיפול בנמלת האש וביצוע של כל סוגי ההדברה 
ריסוס לגינה וגיזום עצים – רק ע"י המומחים של יצחק עמר הדברה!

המזיקים בארצנו: